oudertevredenheidspeiling

Woensdag 09 januari 2019

Herinnert u het zich nog? Voor de herfstvakantie bent u allen gevraagd om deel te nemen aan de oudertevredenheidspeiling. De rapportage daarvan hebben we aan het einde van 2018 terugontvangen van het onderzoeksbureau Scholen met Succes uit Haarlem.    

Met een gemiddeld rapportcijfer van 8.5 van u als ouder zijn we als school zeer tevreden, landelijk ligt dit op 7.5. De zorg en aandacht voor de kinderen is voor ouders het belangrijkste motief om voor onze school te kiezen. Ook fijn is om te kunnen vermelden dat 94% van onze ouders onze school aan andere ouders zou aanraden, niemand zou dit overigens niet doen. Voor 100% van de ouders is duidelijk wat de school te bieden heeft en evenzoveel ouders geven aan zich thuis te voelen op onze school. Mooie cijfers allemaal, waarvoor dank!  

Nu aan ons als school de grote taak om het zo te houden. Maar dat gaat vast lukken samen met elkaar, want schoolzijn doen we samen. Ook in 2019!